Москаль порадив Кислинському зареєструватися в "Контакті"

Генадій Москаль вважає, що заступник глави СБУ Андрій Кислинський, якого звинувачують у фіктивному дипломі, має розшукати однокурсників.

Начальник кримської міліції Генадій Москаль порадив заступнику голови СБУ Андрію Кислинському зареєструватися у соціальних мережах.

"Я ось хотів Кислинському порадити. Ти б зареєструвався в Інтернеті в соціальних мережах і попросив однокурсників прийти на зустріч біля СБУ", - сказав Москаль.

"Якби я в "Контактах" з’явився і запросив моїх однокурсників прийти на зустріч, то пришли б. Ну хоч пару людей – і з Залізничного технікуму, який я закінчував, і з Академії МВС... А Андрій все ніяк не може здогадатися", - зазначив він.

"Ось і виходить, що СБУ замість того, щоб шпигунами займатися, державність захищати, Пукача шукає, зараз, напевно, Лозінського шукатимуть. Оперативно-розшукова робота – це важливо, але це не профіль спецслужб. Вони не дуже це вміють", - підкреслив глава кримського МВС.

Нагадаємо, Геннадій Москаль раніше стверджував, що заступник глави СБУ Андрій Кислинський на початку 90-х років працював сутенером на трасі "Луганськ-Антрацит".

У відповідь Кислинський подав на Москаля до суду з вимогою спростувати поширену інформацію. СБУ у свою чергу заявила, що депутат у такий спосіб намагається дискредитувати її керівництво.

У вересні вже міністр МВС Юрій Луценко натякнув, що у Кислинського фіктивний диплом про вищу освіту. У базі даних Міносвіти немає його диплома з Національного університету імені Тараса Шевченко, який Кислинський нібито закінчував.

Читайте також:

У базі даних Міносвіти немає диплома заступника голови СБУ

Луценко натякнув, що в керівництва СБУ немає вищої освіти

Кислинський вимагає від Москаля "відповісти за сутенера"

Москаль: заступник голови СБУ в 90-ті працював сутенером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: