Москаль повідомив, що Дурдинець знаходиться в Угорщині

Точне місцезнаходження заступника голови СБУ Дурдинця нунсівець Москаль не назвав, бо той одразу змінить його.

Заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокімов вчора повідомив, що МВС продовжує активний пошук заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця.

"Пошук просувається нормально, працюємо. Все йде за планом, - переконує Євдокімов. – Як тільки знайдемо, одразу повідомимо". Заступник міністра відзначив, що пошуком зама голови СБУ займаються Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю і департамент карного розшуку.

Нагадаємо, 12 травня Печерський районний суд Києва видав санкцію на арешт Тиберія Дурдинця. Приводом для цього стала кримінальна справа про порушення ним рішення суду, в якому закликали заступника голови СБУ стриматися від виконання службових зобов'язань.

Відразу після того, як Генпрокуратура оголосила Дурдинца в розшук, в СБУ назвали таке рішення «неадекватним», а голова відомства Валентин Наливайченко заявив, що йому відоме місцезнаходження його заступника. Не дивлячись на це, 19 травня Дурдинец був оголошений в міжнародний розшук, і до його пошуку підключився Інтерпол.

"Дурдинец знаходиться в Угорщині, про це всі знають! Я говорю вам про це по секрету, аби Наливайченко не почув", – сміючись, сказав нунсівець Геннадій Москаль.

"Бачили його там. Кордон з Угорщиною недалеко від його будинку в Закарпатті. Можна хоч по сорок раз на день туди-сюди мотатися. Деякі навіть говорять, що пляшку вина з ним розпили. Але його не шукають. Шукати його – це пиляти сук, на якому сидиш", - додав він.

Втім, точне місцезнаходження заступника голови СБУ Москаль називати не став: "Якщо я скажу, що він знаходиться в місті такому-то, завтра він переїде в інше".

Нагадаємо, у березні голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що він подав президенту Віктору Ющенку проект указу про звільнення Дурдинця з посади свого заступника.

Читайте також:

Суд вирішив заарештувати заступника голови СБУ

Скандального заступника голови СБУ наказали знайти і привести до суду

Слідчі обшукали квартиру і кабінет заступника голови СБУ Дурдинця

Заступника голови СБУ Дурдинця оголосили в розшук
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: