Москаль пояснив, звідки поруч з Гонгадзе взялись скелети ще 8 людей

Генпрокуратура спростувала заяви опозиції, що на місці виявлення тіла Гонгадзе знайшли таємне поховання людей, вбитих режимом Кучми.

Останки людей з місця, де було виявлено тіло Георгія Гонгадзе, найімовірніше відносяться до періоду Другої світової війни.

Як повідомив народний депутат Геннадій Москаль, це випливає з відповіді за підписом першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна на його запит з цього приводу.

"Повідомляю, що в ході досудового слідства у кримінальній справі про вбивство журналіста Георгія Гонгазде впродовж серпня-вересня 2009 року здійснено огляд місцевості, де, за показаннями обвинуваченого Олексія Пукача було скоєно вбивство та поховано тіло Гонгадзе", - цитує він відповідь із Генпрокуратури.

"На відстані від 5 до 90 метрів від указаного Пукачем місця в землі виявлено скелети та кістки восьми людей. За висновками судово-медичних експертиз, смерть цих людей (практично і час поховання) настала більше, ніж 40 років тому. Зажиттєвих пошкоджень, у тому числі й таких, які могли б призвести до смерті, не виявлено", - сказано в відповіді на депутатський запит.

Москаль направив звернення до ГПУ після того, як екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявляв, що на місці виявлення тіла Гонгадзе співробітники СБУ знайшли останки ще 8 людей, які загинули насильницькою смертю, і називав це таємними похованнями вбитих органами МВС людей, що були об’єктами переслідувань режиму Кучми.

Читайте також:

Матір Гонгадзе: Кучма не вбивав мого сина

У Таращі зруйновано пам'ятник Георгію Гонгадзе

У Мельниченка є докази, що вбивство Гонгадзе організував Литвин

Колега Гонгадзе розповів, як Пукач душив його ременем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: