Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москаль пропонує безкоштовно давати відеореєстратори малозабезпеченим водіям

Автор законопроекту про обов'язкове встановлення відеореєстраторів вважає, що держава має подбати про тих, хто буде не в змозі купити прилади.

Доцільність введення обов'язкової наявності відеореєстратора в кожній українській автівці обговорюють і у високих кабінетах, і на вулиці, йдеться у сюжеті "Новин 2+2".

І хоч сьогодні відеореєстратор не є обов'язковим водійським атрибутом, професійні кермувальники їх уже завбачливо використовують - у разі чого прилад допомагає встановити, на чиєму боці правда.

Зробити відеореєстратори обов'язковим приладом в автомобілі - як аптечку чи вогнегасник - хоче депутат Геннадій Москаль. Автор законопроекту про обов'язкове встановлення відеореєстраторів упевнений - вони допомагатимуть і слідству, і страховикам.

"Відеореєстратор, який працюватиме, він буде захищати водія. Бо на дорогах, окрім працівників ДАІ, які не вміють себе вести, є ще дуже багато неадекватних людей", - пояснює свою позицію Москаль.

Якщо ж проект підтримає Верховна Рада, встановити засіб відеофіксації у своєму авто для кожного водія в Україні буде обов'язковим. Немає - нардеп обіцяє штраф у 17 грн або усне попередження.

Про тих, хто не в змозі буде придбати собі мобільну автомобільну відеокамеру, повинна подбати держава, вважають провайдери ідеї.

"Для осіб, які малозабезпечені, для інвалідів, пенсіонерів передбачено, щоб ці гроші були закладені в державний бюджет", - зазначив Москаль.

Чи буде це корисно для водіїв та інспекторів - у Департаменті ДАІ поки що сказати не можуть. Кажуть, що нині це питання вивчають.

Самі ж водії хоч і припускають, що ініціаторам законопроекту хтось заплатив за просування, запевняють: обладнати автівки відеореєстраторами ідея не погана. Мовляв, це буде дисциплінувати і допомагати у судах в разі якихось пригод.

Кореспондент "Новин 2+2" Євгеній Агарков

ВідеоУкраїнським водіям подобається ідея обов'язкового встановлення відеореєстраторів

Залиште свій коментар

Вибір редакції