Москаль пропонує подарувати Путіну дачу в Криму

Депутат вважає, що Путін затаїв на Україну образу за те, що вище українське керівництво не надало йому резиденцію.

Народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль вважає, що наявність у прем’єра РФ дачі на південному узбережжі Криму дозволить українському керівництву у неформальній обстановці вирішити чимало спірних питань з російськими колегами.

Політик, зокрема, заявив: "Одного разу, коли я працював у Криму, Путін просив у наших резиденцію "Гліцинія", а наше вище керівництво йому відмовило. Кажучи кримінальною мовою, "скрисятничило". Володимир Володимирович явно досі затаїв образу".

"А хіба не можна було віддати? Щороку Путін приїжджав би на відпочинок, і щороку з ним можна було б вирішувати тисячі питань на благо України. Принесли б йому бочечку кримського вина, камбали свіженької, і поговорили", - цитує депутата прес-служба "Народної самооборони".

На думку нардепа, "Гліцинія" окупилася б у сотні, мільйони разів: "Не було б цих газових воєн та інших проблем, які у нас зараз виникають з Росією. Ви тільки уявіть: приїхала людина з сім'єю на відпочинок, до неї у гості приїхав наш президент, наш прем'єр, голова ВРУ. Я ж пам'ятаю, коли я працював начальником головного управління МВС у Криму, пан Кучма постійно приймав Путіна. Все там вирішували за круглим столом, аж до дрібних питань, і ніякої тяганини не було. Путін дуже любив Крим і при Кучмі постійно приїжджав".

"А зараз українська "жаба" боком усім виходить, - наголошує політик. - Не можна було так робити. У колишньому Радянському Союзі маса людей, які ні за які гроші не поїдуть нікуди, крім Криму - для них це як ритуал, ностальгія".

"Ну, віддали б Путину "Гліцинію". Так ні ж… Як кажуть українці, "сам не гам й іншому не дам". Ось вам і теперішній результат. Говорять, скупий платить двічі, а Україна вже заплатила мільйон разів за цей абсолютно дурний вчинок", - вважає Москаль.

Читайте також:

Москаль пропонує обмежити дозвіл на прослуховуванння

Москаль: призначення Попова - плата Балоги за тернопільські вибори

Генпрокуратура стала третім фігурантом у справі Жванії

На Львівщині знесуть пам'ятник воїну-визволителю. Він "принижує українців"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: