Москаль роздобув шокуючі фото: арештантам СІЗО водять повій і носять наркотики

Нардеп НУНС показав, як у СІЗО Сімферополя коротають час VIP-в'язні.

СІЗО Сімферополя_5
Прес-служба"Народної самооборони"
Народний депутат Геннадій Москаль представив шокуючі фото із СІЗО №15 Сімферополя, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Повністю прогнила державна пенітенціарна система за гроші проводить у камери до арештованих проституток, носить спиртне, наркотики, дозволяє користуватися мобільними телефонами та ноутбуками!", – заявляє Москаль.

Для підтвердження своїх слів віннадав фотографії, на яких видно, як утримуються в державній пенітенціарній системі VIP-заарештовані.

"На фото – екс-депутат Верховної Ради Криму, один із главарів організованого злочинного угруповання "Башмаки" Рувім Аронов, заарештований за бандитизм, разом із братвою", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Враховуючи це, Москаль не розумію, чому президенту Європейської народної партії Вілфреду Мартенсу, представникам міжнародних організацій, дипломатичних установ та народним депутатам України не дають відвідати політичних в'язнів.

"На фоні цих фотофактів державна пенітенціарна система водночас забороняє. То може ця заборона пов'язана саме з такими речами, що кояться в СІЗО? У зв'язку з цим виникає лише одне питання – хто за таких умов може гарантувати життя, здоров'я і безпеку Луценка та Тимошенко?", - запитує Москаль.

Нагадаємо, ТСН.ua зібрав інформацію про те, у яких умовах утримуються VIP-арештанти у СІЗО. Читайте, в яких умовах сидять Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, Валерій Іващенко, Василь Волга.

Читайте також:

Тимошенко замінили тюремну баланду на спеціальний режим харчування

Луценко поскаржився, що гарячої води немає навіть в лазні СІЗО

Небо в клітинку: як живеться VIP-в'язням країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: