Москаль розповів, як МВС закуповує обладнання за завищеними цінами

За словами Москаля, достатньо навести приклади звітів МВС про придбання у 2010 році обладнання, опублікованих у "Віснику держзакупівель".

 Міністерство внутрішніх справ закуповує обладнання за значно завищеними цінами. Про це заявив народний депутат, член блоку НУ-НС Геннадій Москаль.

За його словами, достатньо навести приклади звітів МВС про придбання у 2010 році обладнання, опублікованих у "Віснику держзакупівель".

"Перший приклад – закупівля бронежилетів. Минулого року міністерство купувало їх у ТОВ "Матеріалознавство" по 1804 грн. за штуку. Тоді цю фірму було обрано на відкритому тендері. Цього року цю ж фірму обрали за процедурою "закупівля в одного учасника", яка передбачає, що МВС обирає продавцем кого хоче, і купує в нього товар за вказаною продавцем ціною", - заявив Москаль.

Цього року, за його словами, бронежилети коштували вже 6596 гривень, тобто в три з половиною рази дорожче, ніж рік тому.

"Виникають питання й при закупівлі вимірювачів ступенів сп’яніння (алкотестерів) типу "Драгер 6810" у ТОВ "АТЗТ Компанія "Сатурн Дейта Інтернейшенл", - зазначив Москаль.

За його даними, вони обійшлися департаменту ДАІ в 15,92 тис грн. за штуку (всього придбано 148 штук на 2,37 млн грн.). "Хоча пошук в Інтернеті показав, що ці ж алкотестери можна було придбати майже вдвічі дешевше. Але в іншої фірми", - додав він.

Зазначимо, що в Інтернет-магазинах дійсно можна знайти алкотестери "Драгер 6810" за ціною від, 9,19 тис. грн. за штуку до 12,77 тис грн. за штуку,

Крім того, за словами Москаля, зміна продавця уніфікованих валіз для огляду місця подій "теж призвела до півтораразового подорожчання товару".

"Рік тому ТОВ "ПКФ "Інжен" продавало їх міліціонерам по 5,7 тис грн. за штуку, цього року їх купували у ТОВ "Екcпертні системи плюс" по 8,4 тис грн. (всього 952 комплекти на 8,0 млн. грн.)", - відзначив він.

Москаль заявив, що вже направив депутатські звернення до Генпрокуратури, КРУ та Рахункової палати з проханням розібратися в ситуації.

Нагадаємо, нещодавно МВС купило джипів на 17,5 мільйона гривень. Машини придбалися за ціною, вищою за ціну найдорожчої комплектації.

Читайте також:

Мін'юст замовив ремонт приміщень на 3 мільйони гривень

Януковичу купили новий ліфт за гроші Стабфонду

ДУСя накупила автомобілів на 3 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: