Москаль: Шуфрич взяв на роботу ексгібіціоніста

Москаль просить провести перевірку призначення Щербея на основі фактів, які були оприлюднені проти нього в газеті "Старий Замок".

Народний депутат від "Народної самооборони" Геннадій Москаль звернувся до прем’єр-міністра Миколи Азарова із проханням призначити службову перевірку щодо призначення міністром МНС Нестором Шуфричем начальником Головного Управління МНС в Закарпатській області Мирослава Щербея. Про це йдеться у депутатському зверненні Москаля, повідомили в прес-службі "Самооборони".

Москаль просить провести перевірку призначення Щербея на основі фактів (провокування бійки, зняття нижньої білизни у людних місцях, спроба примусити до орального сексу незнайому жінку, брутальна поведінка, тощо), які були оприлюднені проти нього 12 жовтня 2000 року в газеті "Старий Замок".

У запиті депутаті зазначає, що Шуфрич призначив "свого старого друга пана Щербея" на вищевказану посаду 14 квітня.

Водночас Москаль надіслав Азарову статтю, надруковану в газеті "Старий замок", в якій фігурує ім’я Мирослава Щербея.

"Факти, які описані в статті, паном Щербеєм М.В. не оскаржені в судовому порядку, а отже немає доведених аргументів про невідповідність дійсності газетних матеріалів щодо нього. Шановний Миколо Яновичу, прошу Вас призначити службову перевірку за компрометуючими фактами, пояснити як може людина з такими моральними та діловими якостями призначатися а потім і працювати на керівній посаді в області.

За результатами перевірки прошу вжити заходів передбачених Законом України "Про державну службу", - йдеться у запиті Москаля.

Водночас у надісланій Азарову статті про Щербея відображено діяльність останнього.

Тоді у 2000 році видання писало, що Щербей (тоді депутат обласної ради від Воловецького району) завітавши на підпитку у кафе "Надія" у селище Волівці, спровокував там бійку, домагаючись жінки та наполягав, щоб вона зайнялася з ним оральним сексом.

"Завітавши напідпитку разом із друзями до престижного в селищі бару "Надія", депутат розпочав буйно доводити, що "наші ще повернуться", а його призначать на відповідальну в районі посаду... Пан Щербей вподобав собі симпатичну відвідувачку, почав до неї чіплятися, а коли та відмовила (мовляв, ви мене з кимось сплутали), з його вуст посипалася змішана з перегаром лайка. За мить у барі розпочалася справжня бійка.

… знявши нижню білизну, наполягав, щоб відвідувачка зайнялася з ним... оральним сексом. Схвильована жінка продовжувала відмовляти. Депутат схопив її за волосся, і так смикнув, що жмут опинився в його руці. Власник бару Іван Мадяр негайно викликав міліцію. Захисники порядку приїхали через кілька хвилин, але затримати бешкетника не змогли – він устиг зникнути".

Наступного дня підозрюваного у хуліганстві викликали до міліції, проте Щербей усі свідчення проти нього заперечував, і стверджував, що навколо його особи тривають "політичні спекуляції".

Також видання пише, що це був не перший випадок, коли депутат "встановлював свої порядки" у селищі. "Півроку перед цим подібний інцидент стався в одному з платних туалетів селища, коли на вимогу заплатити за вхід до закладу депутат почав розповідати, хто він такий, і брутально облаяв касирку", - пише видання.

Також в облдержадміністрацію скаржились деякі голови сільських рад на те, що Щербей застосовував до них фізичну силу.

Читайте також:

Янукович працевлаштував брата Кушнарьова

Шуфрич проводить час зі скандальною блондинкою з FEMEN

Шуфрич задекларував боргів на 660 тисяч грн

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: