Москаль спитав у СБУ, чи порушувалися проти нього справи

Начальник кримської поліції звернувся до СБУ з проханням повідомити, чи порушувалися проти нього кримінальні справи. Відповідь він представить журналістам та своїм противникам.

Заступник міністра внутрішніх справ України, начальник кримської міліції Геннадій Москаль просить керівника СБУ Валентина Наливайченка повідомити, чи порушувалися проти нього кримінальні справи.

Силовик направив звернення до голови СБУ як народний депутат України, йдеться в документі.

Москаль мотивував прохання тим, що ряд депутатів Верховної ради Криму заявляє про порушення спецслужбою справ щодо нього.

Відповідь Наливайченка на депутатське звернення Москаль обіцяє передати журналістам, щоб "покласти край політичним спекуляціям". А "причетних до подібного наклепу" – притягати до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Прізвища кримських парламентаріїв у зверненні до керівника СБУ не вказані.

Раніше Москаль звернувся до керівників країни з проханням відкликати зі складу Верховної ради автономії депутатів, пов’язаних з криміналітетом.

Крім того, він звернувся до прокуратури Криму з проханням порушити кримінальну справу проти мера міста Сімферополь Геннадія Бабенка за фактом самовільного привласнення владних повноважень і нарахування самому собі грошових премій на суму 161 тисячі гривень.

Нагадаємо також, що Партія регіонів вимагає від спікера Володимира Литвина позбавити Геннадія Москаля депутатського мандата в судовому порядку.

Читайте також:

Москаль: давайте я стану президентом Гондурасу або Криму

Москаль пошкодував, що жоден кримський депутат не спалив себе під його вікном

Москаль продемонстрував кримчанам рекордний врожай марихуани

Москаль назвав, хто з кримських депутатів є кримінальними авторитетами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: