Москаль: у Сердючки і міліції "репертуар майже однаковий"

Москаль висміяв ідею перейменування української міліції: щоб додати міліції таку ж популярність, як у Вєрки Сердючки, треба перейменувати МВС, тим більше, що вони чимось схожі - репертуар майже однаковий.

Ініціатива про перейменування міліції на поліцію спрямована на відволікання уваги суспільства від нагальних проблем країни. "При гетьманському режимі гетьмана охороняли сердюки. І щоб додати міліції таку ж популярність, як у Вєрки Сердючки, треба перейменувати МВС" - проіронізував Геннадій Москаль, депутат від фракції НУ-НС.

Про це сказано в повідомленні прес-служби партії "Народна Самооборона".

"Хіба можна серйозно ставитися до такої дурості? Що перейменовувати? Росія робить поліцію сьогодні, тому що в них проблеми з пожежами, смогами, падінням рейтингів, і їм треба якось відволікти увагу. Ми, як папуги, буквально на другий день беремо собі цю ідею на озброєння. У нас теж проблеми: підвищення ціни на газ, пенсійна реформа", - сказав депутат.

Москаль вважає, що варто говорити не про назву правоохоронних органів, а про якість їх роботи, а перейменування міліції на поліцію вважає недоцільним з огляду на історичні реалії.

"Якщо ми перейменуємо на поліцію, то будь-який громадянин України буде асоціювати поліцію не з поліцейським, а з поліцаєм. Росія не була вся окупована, там була під окупацією тільки частина території. Україна пережила окупацію з 1941 по 1944 рік. Уже всі звикли, що міліціонерів називають ментами, це все одно, що в США вони себе називають копами. І що ви думаєте, що вони себе за 1300 гривень будуть називати поліцаями?!" - обурився Москаль.

Водночас він запропонував альтернативний варіант перейменування міліції.

"При гетьманському режимі гетьмана охороняли сердюки. А оскільки в нас сьогодні Вєрка Сердючка найпопулярніша в народі, виходить, щоб додати міліції таку ж популярність, як у Вєрки Сердючки, треба перейменувати МВС, тим більше, що вони чимось схожі - репертуар майже однаковий. І народ би полюбив міліцію", - пожартував депутат.

Москаль також зазначив, що актуальнішим є питання функцій внутрішніх військ, які відповідно до Конституції не мають права забезпечувати охорону правопорядку, але займаються цим.

11 серпня радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній не виключив, що в майбутньому міліція буде перейменована на поліцію. Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступав за перейменування міліції на поліцію.

Нагадаємо, що раніше президент Росії Дмитро Мєдвєдєв запропонував перейменувати міліцію в поліцію. Аргументуючи свою пропозицію, Мєдвєдєв сказав, що назва "міліція", введена після Жовтневої революції 1917 р., підкреслює народний характер правоохоронних органів, "це по суті дружинники в погонах". Поліція ж, на його думку, асоціюється з професійними людьми, "які працюють ефективно, чесно, злагоджено".

Читайте також:

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Міліцію планують перейменувати в сердюків або жандармів

Мєдвєдєв запропонував перейменувати міліцію в поліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: