Москаль упіймав Ульянченко й Балогу на розбазарюванні бюджетних коштів

Заступник глави МВС стверджує, що низка високопосадовців незаконно користувалася послугами державної охорони.

Заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль звинувачує низку чиновників у нецільовому використанні державних коштів.

Про це Москаль заявив, спираючись на дані перевірки Контрольно-ревізійного управління щодо забезпечення охорони осіб, які не підлягають під закон про держохорону.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", звинувачення Москаля стосуються голови Секретаріату президента Віри Ульянченко, її попередника Віктора Балоги, секретаря РНБО Раїси Богатирьової, голови вищого госпсуду Сергія Демченка, голови Вищого адміністративного суду Олександра Пасенюка, голови ЦВК Володимира Шаповала, екс-голови Фонду держмайна Валентини Семенюк-Самсоненко.

Згідно із повідомленням, вказані особи не належать до керівників центральних органів виконавчої влади, не с членами Кабінету міністрів та не належать до інших осіб, забезпечення безпеки яких, передбачено законом про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб.

Проведеною ревізією встановлено, що УДОУ направляло у відрядження військовослужбовців для охорони осіб, охорона яких не передбачена цим законом.

Витрати на відрядження військовослужбовців УДОУ, пов'язаних з охороною зазначених осіб за кордоном України, становили 334 127,89 грн, в тому числі: у 2007 році – 59 594,25 грн, у 2008 році – 221 241,31 грн, потягом І-го півріччя 2009 року – 53 292,33 грн.

В повідомленні наголошується, відповідно до Бюджетного кодексу використання коштів не у відповідності з вказаними нормативними актами є нецільовим використанням бюджетних коштів.

"На думку депутата Геннадія Москаля, вказані чиновники мають набратися громадянської мужності і добровільно внести до каси держави суми, згадані у зв’язку з висновками ревізії КРУ, щоб не псувати імідж людини, яка ініціювала відповідні витрати своїми указами і розпорядженнями", - зазначається в повідомленні.

Читайте також:

Москаль запропонував кримському спікеру повернутися на стару роботу фізруком у село

Кримський спікер: все що говорить Москаль – собача нісенітниця

Москаль: давайте я стану президентом Гондурасу або Криму

Москаль пошкодував, що жоден кримський депутат не спалив себе під його вікном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: