Москаль: в Україну може приїжджати навіть бен Ладен

В Україну безперешкодно може приїхати Усама бен Ладен: тому, "Welcome to Ukraine, Mr. Osama bin Mohammed bin Awad bin Laden", наголосив Москаль.

Українські правоохоронці своєю некомпетентністю та дрімучим непрофесіоналізмом ганьблять Україну перед усім світом. За логікою українського Інтерполу, в Україну безперешкодно може приїхати навіть Усама бен Ладен.

Про це, коментуючи ситуацію навколо візиту в Україну громадянина Росії Алімжана Тохтахунова, відомого також як кримінальний авторитет на прізвисько Тайванчик, заявив депутат Геннадій Москаль.

"Якщо брати за чисту монету заяви Держприкордонслужби та українського бюро Інтерполу про те, що ці структури не мають підстав затримувати кримінального авторитета Алімжана Тохтахунова, відомого, як Тайванчик (а по суті ці заяви - нахабна брехня), тоді виникає питання - а для чого в Україна взагалі існує прикордонний контроль?" - заявляє Москаль.

За словами Москаля, контроль як раз і існує, щоб виявляти різних правопорушників, злочинців, розшукуваних осіб або небажаних для країни візитерів.

"Тому коли оголошена в міжнародний розшук людина вільно в'їжджає в Україну, а прикордонна служба не діє, бо нібито "ні доручення правоохоронних органів України, зокрема українського бюро Інтерполу про його затримання", то це повний абсурд", - додав депутат.

Що ж стосується заяви керівника Українського бюро Інтерполу пана Неволі, наголосив нардеп, ніби підстав для затримання Тайванчик немає, тому що між Україною і США немає двостороннього договору про видачу розшукуваних осіб, "то це взагалі повна маячня".

"За логікою українського Інтерполу (так само, як і Держприкордонслужби), тоді в Україні безперешкодно може приїхати Усама бен Ладен. Тому, "Welcome to Ukraine, Mr. Osama bin Mohammed bin Awad bin Laden". З нашими прикордонниками і інтерполовцями вам нічого не загрожує", - додав Москаль.

"Якщо серйозно, то особисто у мене немає слів, щоб охарактеризувати рівень наших правоохоронців, які своєю некомпетентністю та дрімучим непрофесіоналізмом ганьблять Україну перед усім світом", - резюмував Москаль.

Читайте також:

Прикордонники визнали, що російський авторитет "Тайванчик" вільно їздить в Україну

Кримінальний авторитет з Росії почав їздити до Києва завдяки президентству Януковича

Україна видала Росії найкривавішого члена Кущевської банди Вову Бєспрєдєла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: