Москаль: двох дівчаток у Севастополі вбила їх подружка

Геннадій Москаль звинуватив міліцію в бездіяльності і виклав свою версію гучного вбивства школярок, за якою злочин вчинила їх подруга.

Екс-керівник міліції Криму генерал Геннадій Москаль розповсюдив прес-реліз, в якому викладає свою версію гучного вбивства школярок у Севастополі. На думку Москаля, до загибелі неповнолітніх причетна їхня подруга.

"Вбивство дівчаток у Севастополі скоїла їх подружка, на яку міліції неодноразово вказували батьки дітей", - підкреслив Москаль.

Інших подробиць генерал не повідомив, проте в черговий раз піддав критиці нинішнє керівництво міліції.

"Міліція як папуга, говорила одне, навішуючи на людей ярлики, що з дівчатками все добре, вони з неблагополучних сімей і просто втекли з дому. У зв'язку з цим виникає одне питання - яким чином проводилися оперативно-розшукові заходи під час пошуку дітей, а потім і розслідування цього жахливого вбивства?", - зауважив Москаль.

За його словами, за всіма канонами криміналістики, оперативно-розшукової діяльності, в першу чергу повинні відпрацьовувати зв'язки потерпілих - друзі, родичі, знайомі.

"Нічого цього належним чином зроблено не було. Перед тим, як визнати цей ганебний факт, міліція завуальованими заявами намагається створити враження про успіхи у розкритті справи. Хоча насправді, це справжня профанація", - заявив Москаль.

Як повідомлялося, 4 березня міліція розкрила вбивство двох неповнолітніх дівчаток у Севастополі. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України генерал-майор міліції Леонід Зима.

За його словами, співробітниками міліції проведена копітка робота щодо розкриття вбивства дітей, відпрацьовано низку версій. Зараз проводяться очні ставки, допити. Всі вони знімаються на відео, щоб не було ніяких фальсифікацій. Заступник міністра підкреслив, що зараз можна говорити про те, що злочин розкрито.

Нагадаємо, 10-річна Анастасія Балябіна і 11-річна Тетяна Мізіна вийшли з двору будинку в Севастополі 4 січня і пропали. З 5 січня вівся їх пошук. 10 січня міліція порушила кримінальну справу за статтею "вбивство".

29 січня були виявлені тіла дітей зі слідами насильницької смерті.

Читайте також: 

Справу про жорстоке вбивство дівчаток у Севастополі розкрито

Убитих у Севастополі дівчаток ґвалтували: слідчі заговорили про маніяка

У Севастополі жорстоко вбили двох маленьких дівчаток - вони були в розшуку місяць

 Офіційно: севастопольських дівчаток убив не сторож дитсадка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: