Люди Луценка лякають Україну введенням надзвичайного стану

За скандалом навколо глави МВС у "Народній самообороні" побачили дії "клану, який осів у Секретаріаті президента".

В Україні проводиться кампанія з дискредитації міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, метою якої є введення надзвичайного стану, щоб не проводити вибори.

Про це заявив народний депутат від НУ-НС, член очолюваної Луценком "Народної самооборони" Геннадій Москаль.

"Політична розправа над міністром – це розправа над всім 300-тисячним державним інститутом міліції. Спроба обезглавити єдину стабілізаційну систему в державі, єдиний налагоджений, дійсно працюючий механізм, розпочати в Україну епоху хаосу і злочинності. Це бажання до економічної кризи долучити глибоку кризу політичну", - обурюється політик.

"Все дуже просто пояснюється: внаслідок такої дестабілізації введуть надзвичайний стан, щоб не проводити виборів. Законні методи жонглювання ситуацією в Україні вони вичерпали", - цитує його слова прес-служба "Народної самооборони".

За тим, що відбувається, Москаль побачив руку клану, "який зосередив у руках владу, і не хоче її віддавати. Клан, жадібний до грошей і безмежної влади, який осів у Секретаріаті президента".

"Тепер цей клан вдається до політичних провокацій, б’є українську демократію, так би мовити "під коліна" - через провокації міжнародного маштабу", - зауважив Москаль.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні, 12 травня Юрій Луценко заявив про бажання піти у відставку і попросив депутатів розглянути це питання як невідкладне.

Причиною відставки Луценка став інцидент за його участі у аеропорту Франкфурта - за даними ЗМІ, міністр та його син були п'яні і спровокували бійку з представниками поліції та працівниками аеропорту.

Читайте також:

БЮТ не голосуватиме за відставку Луценка. Вимагають доказів

"Регіонали" попросили Луценка похмелитися і заблокували Раду

Литвин: Раду блокують не через Луценка, а через гральні автомати

Юрій Луценко виступить у Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: