Москаль відзвітував про повну декомунізацію Закарпаття

Мешканці деяких сіл вимагають повернути старі назви вулиць, перейменованих на честь загиблих в АТО земляків.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що ввірена йому область повністю декомунізована.

"Закарпаття нарешті декомунізоване: всі Леніни, Дзержинські, Кірови, Комсомольські, Жовтневі викинуті на смітник історії. Замість них з'явилися вулиці не тільки Джона Леннона чи Енді Воргола. Область стала єдиною в Україні, в якій "декомунізовані" вулиці перейменовані на честь усіх загиблих на Донбасі героїв", - написав він у Facebook.

Разом із тим голова Закарпаття поскаржився, що є "маса людей", які вимагають повернення комуністичних назв вулиць. Для прикладу Москаль привів селище Великий Березний і село Клячанове. За його словами, в обох населених пунктах мешканці виступили проти перейменування вулиць на честь їхніх земляків, які жили в їхніх селах і загинули в АТО на Донбасі

У Великому Березному мешканці перейменованої вулиці вимагають повернути їм назву чехословацького комуніста Івана Локоти, а сільрада Клячанового перейменувала вулиці на честь загиблих в АТО земляків на Нивлянську та Виноградну. Москаль обіцяє оскаржити це рішення у суді.

"Ці приклади показують, як глибоко в'їлася комуністична пропаганда в свідомість закарпатців, і наскільки вони далекі від того, що відбувається на Донбасі. Закарпатська область займає останні місця по кількості тих, хто бажає зі зброєю в руках захищати свою країну. Тому якщо буде оголошена нова хвиля мобілізації, на прізвища любителів комуніста Локоти і депутатів сільради з Клячанова військкомати звернуть особливу увагу!", - пообіцяв Геннадій Москаль.

Нагадаємо, 2 квітня набула чинності постанова Верховної Ради, згідно з якою 152 населених пункти отримали нові назви. Документ передбачає, що свою назву змінять 151 село і селище та одне місто в 16 областях України. Єдине місто, яке у цей день отримаол нову назву, - це Орджонікідзе Дніпропетровської області, яке відтепер називатиметься Покров.

ВідеоПочався зворотний процес декомунізації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: