Москаль: Заступник голови СБУ має підроблений диплом

Геннадій Москаль перевірив диплом Андрія Кислинського і виявилося, що такого диплома не існує, він не видавався.

Заступник голови СБУ Андрій Кислинський має підроблений диплом про вищу освіту, заявляє член "Народної самооборони" Геннадій Москаль.

У відповідь на депутатське звернення Москаля від 27 серпня 2009 року секретаріат президента надав копію диплома Кислинського про отримання спеціальності "історик" і "викладач історичних дисциплін", датованого 30 червня 2000 року.

Москаль здивувався даті видачі диплому. За його словами, відповідний документ мав видаватися випускнику історичного факультету саме 16 червня 2000 року.

У зв'язку з цим Москаль звернувся до архіву Київського нацуніверситету, де повідомили, що Кислинський з 1995 до 2000 року на денному відділенні і на заочному відділенні з 1994 по 2000 рік не навчався.

Диплом Кислинського
Українська правда
А диплом КВ №10359272 в 2000 році в книгах реєстрації видачі дипломів не значиться, підкреслює прес-служба "Народної самооборони".

Москаль направив депутатське звернення щодо використання підробленого диплома Кислинським під час перебування на держслужбі на ім’я прем’єра.

Він просить доручити Головдержслужбі провести службове розслідування щодо цього держслужбовця 1-го рангу. Також Москаль направив відповідне звернення на ім’я генпрокурора.

Нагадаємо, що раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликав Службу безпеки України перевірити наявність вищої освіти в заступника голови СБУ Андрія Кислинського.

"Я б порекомендував СБУ перевірити наявність вищої освіти пана Кислинського, тому що в мене на столі довідка про те, що його диплом не значиться в архіві Київського університету", - сказав Луценко.

Міністр спокійно ставиться до можливої перевірки з боку Генпрокуратури законності дій МВС при зборі інформації про особисте життя Кислинського.

"Якщо вони вважають, що є якісь зловживання при перевірці запиту народного депутата, то в них є право це перевірити", - додав Луценко.

Читайте також:

Луценко натякнув, що в керівництва СБУ немає вищої освіти

Луценко звинуватив вище керівництво НБУ та Ющенка у злочинах

Луценко продовжив чистки в міліції

Луценко наказав вигнати з міліції усіх хабарників - "до бісової матері"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: