Москаль звільнився з посади начальника міліції Криму

Москаль поскаржився, що на посаді керівника кримської міліції він не отримував гроші та вирішив не відмовлятися від депутатського мандату.

Народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Геннадій Москаль вирішив скласти з себе повноваження заступника голови міністра внутрішніх справ - начальника міліції Криму. Про це повідомив сам керівник правоохоронного відомства автономії.

Зокрема, він розповів, що вже переклав функції міністра внутрішніх справ у Криму на свого першого заступника Євгена Бігашка.

"Я лечу в Київ у міністерство, щоб офіційно зняти з себе ці обов'язки (заступника голови МВС - начальника ГУ МВС у Криму)", - додав Москаль.

Нагадаємо, 2 лютого президент Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабміну про призначення Москаля начальником кримської міліції. Раніше глава держави оскаржив призначення Москаля в Конституційному суді, пославшися на те, що документ про це призначення не був опублікований.

Сам Москаль прокоментував це так: "Офіційний мотив - я суміщаю роботу народного депутата з посадою заступника голови МВС і начальника ГУ МВС у Криму".

При цьому він зазначив, що працював начальником кримської міліції винятково на громадських засадах. "На цій посаді я не отримую зарплату. Навпаки, кожен місяць плачу за будинок, за водія і за амортизацію автомобіля", - заявив Москаль.

На посаду заступника міністра внутрішніх справ - начальника ГУ МВС у Криму він був призначений урядом 19 серпня 2009 року.

16 листопада 2009 року голова Верховної ради Володимир Литвин звернувся в Окружний адмінсуд Києва з позовом про дострокове припинення повноважень депутата Москаля ("Народна самооборона") через суміщення ним повноважень народного депутата і посади в МВС.

11 грудня 2009 року Окружний адмінсуд Києва закрив справу у зв'язку з тим, що 8 грудня 2009 року Кабмін звільнив Москаля з посади. Однак уже 16 грудня 2009 року своїм розпорядженням уряд повернув Москаля на попередню посаду.

Робота Москаля в Криму супроводжувалася низкою гучних заяв, зокрема щодо корупції у владних структурах півострова.

Читайте також:

Ющенко зупинив дію розпорядження уряду про призначення Москаля

Кримський спікер: все що говорить Москаль – собача нісенітниця

Москаль назвав, хто з кримських депутатів є кримінальними авторитетами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: