Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москалькова повідомила підсумки огляду Сенцова консиліумом лікарів

У Росії продовжують наполягати на задовільному стані українського бранця Кремля.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова повідомила про огляд українського режисера Олега Сенцова консиліумом лікарів. За даними УНІАН, медики працювали з політв’язнем у сотий день його голодування.

"Вчора у Сенцова був проведений консиліум лікарів, збиралися лікарі ФСВП і міської лікарні Салехарда, вони визначали, який його стан на сьогоднішній день. На сьогоднішній день задовільний, він пересувається, встає, отримує спеціальне харчування Nutridrink", - розповіла Москалькова на прес-конференції в Москві.

Українця затримали в Криму навесні 2014 року та засудили до 20 років ув’язнення за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів. Сенцова утримують у колонії міста Лабитнангі на Ямалі. Там 14 травня він оголосив голодування з вимогою до Кремля звільнити всіх українських політв'язнів. 14 серпня російська правозахисниця Зоя Светова, яка відвідала Сенцова в колонії, заявила, що він назвав свій стан здоров'я передкритичним.

ВідеоОлег Сенцов голодує 100-й день

100-й день голодування Олега Сенцова. Щоб підтримати відчайдушного українського режисера, який в російській колонії відмовився від їжі на підтримку усіх українських політв'язнів, під російськими посольствами сьогодні читають листи до Сенцова. 

Олег Сенцов голодує 100-й день

Залиште свій коментар

Вибір редакції