Москалькова скасувала зустріч з Денісовою, яка прибула до Москви, за смс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Приводом скасування стало "термінове відрядження".

Уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова скасувала зустріч з українським омбудсменом Людмилою Денісовою, яка мала відбутися у понеділок, за смс під приводом термінового позапланового відрядження.

Про це Денісова у понеділок, 14 січня, написала у своєму Facebook.

Вона проінформувала, що слідче управління ФСБ РФ вимагає суд провести засідання щодо подовження терміну тримання під вартою військовополонених українських моряків у закритому режимі.

"Навіщо це робиться, якщо приховувати нема чого, не зрозуміло. Однак тепер точно зрозуміло, чому скасовано зустріч з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Омбудсман РФ повідомила мені в смс-повідомленні, що вона вимушена виїхати у термінове позапланове відрядження та повернеться пізно ввечері. А завтра Тетяна Москалькова відлітає в Узбекистан", - написала Денісова.

Денісова підкреслила, що всі попередні домовленості щодо конфіденційного обговорення важливих для обох сторін питань "не мають для Уповноваженого РФ жодної ваги".

Слідче управління ФСБ РФ вимагає суд провести засідання щодо продовження терміну тримання під вартою військовополонених...

Опубликовано Людмилой Денісовой Понедельник, 14 января 2019 г.

Нагадаємо, Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у понеділок, 14 січня, прибула до Москви задля допомоги українським морякам. Суд над моряками має розглянути подовження тримання їх під вартою 15 січня. Крім того, у понеділок Денісова мала зустрітись з Москальковою для обговорення ситуації щодо полонених українських моряків і інших питань.

Відео Суд над полоненими моряками у Москві можуть зробити закритим

Суд над українськими військовополоненими моряками у Москві можуть закрити від громадськості та ЗМІ. Про втаємничення процесу у Лефортовському суді, який має розглянути продовження терміну арешту для моряків, клопоче ФСБ, повідомив адвокат одного із полонених моряків Сергій Бадамшин. 

Суд над полоненими моряками у Москві можуть зробити закритим

Вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди в анексованому Криму заарештували їх на два місяці. Після цього моряків доправили в СІЗО у Москві. Усіх їх звинувачують у нібито незаконному перетині російського кордону. Пізніше всі українські моряки визнали себе військовополоненими Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції