Московський міст ремонтують

З 1 червня по 1 грудня 2007 року рух ділянкою від Московського проспекту до проспекту Генерала Ватутіна буде обмежено.

З 1 червня по 1 грудня цього року на Московському мостовому переході в Києві продовжуватимуться роботи з установки розподільної бар'єрної огорожі і демонтажу елементів організації реверсивного руху транспорту на ділянці від проспекту Московського до проспекту Генерала Ватутіна. 

Про це говориться у розпорядженні Київської міськдержадміністрації, текст якого оприлюднений на офіційному веб-потралі міської влади. 

У зв'язку з цим на термін виконання робіт обмежується рух транспорту по мосту з 21.00 до 6.00 в робочі дні і цілодобово у вихідні. 

Московський міст ремонтують
Московський міст у Києві

Рішення ухвалене з метою зниження аварійності і вдосконалення організації дорожнього руху транспорту на Московському мостовому переході та приведення його у відповідність до державних стандартів України. 

Згідно з документом, замовником проектування і виконання робіт визначена комунальна корпорація «Київавтодор», яка повинна визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації і підрядну організацію для виконання робіт, передає «УНІАН». 

Компанії також доручено розробити схему організації руху транспорту й установку технічних засобів регулювання дорожнього руху на період виконання робіт з установки бар'єрної огорожі. 

Мерія також звернеться до управління Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у м. Києві з проханням розглянути і узгодити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію та посилити нагляд за дорожнім рухом на Московському мостовому переході на період виконання зазначених робіт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: