Московський патріарх помолився за вибори президента України

Патріарх Кирило заявив, що український народ - це його народ, і він молиться, щоб на виборах українці зробили правильний вибір.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив, що молиться про правильний вибір українського народу.

"Я молюся, щоб і вибір був зроблений правильний, і щоб ось цей політичний землетрус в Україні припинився щонайшвидше", - сказав патріарх в неділю в інтерв'ю програмі "Недільний час".

Він побажав успіху українському народу на виборах президента.

"Дай Бог, аби був зроблений правильний вибір. Щоб подальший розвиток подій не провокував виникнення непереборних конфліктів. Україна вичерпала і час, і терпіння своїх громадян. І жодних конфліктів і жодного протистояння бути не повинно. І політикам потрібно усвідомити, що разом треба вирішувати задачі, навіть якщо є якісь відмінності", - сказав патріарх.

"Для мене український народ - це мій народ. Я не ділю у своїй свідомості росіян і українців", - наголосив глава російської православної церкви.

"І ось в цьому сенсі я думаю дуже важливо нам зберігати цю духовну єдність з повною повагою до суверенітету. Тоді наша східна європейська православна цивілізація буде важливим чинником в міжнародних відносинах і взагалі в житті всього людського роду. Це якщо оцінювати з світської точки зору. А якщо з духовної, то ми сильніше духовно, коли ми всі разом. Тому я бажаю успіху українському народу", - заявив патріарх.

Нагадаємо, другий тур виборів президента України відбудеться 7 лютого. За підсумками першого туру за посаду глави держави змагатимуться лідер Партії регіонів Віктор Янукович і чинний прем'єр Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Москва більше не сподівається на проросійський курс України

Патріарх Філарет назвав основну причину, чому треба йти на вибори

ЄС порадив Східній Європі рівнятися на Україну

Мєдвєдєв отримав премію "за зміцнення єдності православних народів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: