Московський патріарх поїхав на Рівненщину автомобілем

Голова РПЦ не злякався можливих провокації та поїхав до вірян на Західну Україну на автомобілі.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило прибув з Криму до Києва і зараз прямує на автомобілі в місто Корець на Рівненщині.

Раніше він планував літаком прилетіти до Рівного, але за рекомендацією української влади відмовився від перельоту. За даними Києва, на Західній Україні проти патріарха можуть готувати провокації.

Водночас сам Кирило неодноразово наголошував, що хоче поспілкуватися зі своєю західноукраїнської паствою. В Кореці він має намір відвідати Свято-Троїцький ставропігіальний монастир, а також Регентсько-Катехизиське училище.

Зустріч з тисячами людей, які чекали на приїзду Кирила в Свято-Воскресенському соборі в Рівному, провів предстоятель УПЦ Митрополит Володимир.

Раніше, 21 липня, близько 600 членів Рівненської обласної організації Української народної партії ухвалили звернення до президента, прем'єра, глави СБУ та губернатора, в якому наголосили, що відвідування патріархом Кирилом Свято-Воскресенського собору може спровокувати міжконфесійний конфлікт.

Як відомо, верхній храм Свято-Воскресенського собору в Рівному і Свято-Миколаївська церква біля монастиря в м. Городок Рівненського району належать УПЦ Київського патріархату.

Читайте також:

Патріарха Кирила не пустили на Західну Україну

Кирило: на Західній Україні неможливо побудувати православний храм

Патріарх закликав "не дружити проти іншого"

Патріарх Кирило закликав весь світ рівнятись на донецьких шахтарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: