Московський патріарх приїде в Україну з "пастирським візитом"

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило влітку відвідає Одесу, Дніпропетровськ і Київ, де буде "зустрічатися з людьми і молитися".

Влітку Україну з відвідає патріарх Московський і всієї Русі Кирило. Він має намір побувати в Одесі, Дніпропетровську і в Києві.

"Я отримав прохання людей приїхати в три єпархії, і з радістю відгукуюся на ці прохання. Під час свого першого візиту не міг відвідати всі ті місця, які хотів би відвідати, і де люди мене чекали", - зазначив він.

За словами патріарха, це буде "пастирський візит". "Я буду знову зустрічатися з людьми, молитися з ними, вчитися від людей багато чому", - сказав він.

Вітаючи українців з Великоднем, московський патріарх сказав: "Для України зараз тема змін та перелому, я думаю, дуже важлива тема".

"Адже країна в дуже непростому становищі і в економічному, і в політичному, і в соціальному. Дай Бог, щоб почався час реальної зміни", - побажав Кирило.

Як відомо, останній раз московський патріарх приїжджав в Україну 24 лютого, щоб благословити Віктора Януковича на президентство.

Минулого літа, з 27 липня по 5 серпня, він також відвідував Україну. Тоді він відслужив більше десятка богослужінь в Києві, Севастополі, на Донбасі, в містах Корець та Рівне та інших.

Читайте також:

Московський патріарх помолився за вибори президента України

Патріарх Кирило порівняв Інтернет з ядерною бомбою

Московський патріарх подякував Україні за збереження "російського православ`я"

Московський патріарх прочитав молитву українською мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: