Московський патріарх прочитав молитву українською мовою

Патріарх Кирило побажав Януковичу і українцям історичні, культурні, духовні і інші розбіжності.

Глава Російської православної церкви патріарх Кирило побажав українському народу єдності. Він прочитав термін українською мовою з Молитви за Україну.

Кирило додав, що служіння у владі вимагає величезних духовних і фізичних сил.

"Сьогодні ми молилися Господу і Рятівникові, а також святим, щоб вони були разом з Вами у виконання Вами відповідального служіння Україні", - сказав патріарх Кирило Януковичу.

Він побажав новому президентові і українському народу подолати всі труднощі і завдання сьогоднішнього дня, зокрема історичні, культурні, духовні і інші розбіжності. "Неодмінною умовою благополуччя є єдність народу", - відзначив глава РПЦ.

Він підкреслив важливість встановлення дружніх відносин між "складниками Київської Русі". "Дай Бог, щоб ваші діяння прямували на те, щоб процвітала Україна", - сказав патріарх.

На закінчення він прочитав декілька термін українською мовою з Молитви за Україну і подарував Януковичу образ Рятівника.

Небагато чим раніше Кирило благословив Віктора Януковича на президентство в Україні. "Хай Господь благословить Вас на входження у владу", - сказав патріарх, звертаючись до новообраного президента України.

Читайте також:

Московський патріарх благословив Януковича на президентство

Московський патріарх і Янукович разом помолилися за Україну

Янукович офіційно вступив на посаду президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: