Московський патріарх таки поїхав до Рівного

Незважаючи на попередження про можливу небезпеку, патріарх Кирило вирішив не скасовувати свого візиту до Рівного. Там на нього вже чекають віруючі і націоналісти.

Патріарх Московський і всія Русі Кирило таки вирішив відвідати західноукраїнське місто Рівне, візит до якого був скасований напередодні.

"Всі зміни, які сталися в програмі візиту Святішого патріарха напередодні у зв'язку з посадкою літака в Києві, ми сьогодні намагаємося виправити. Патріарх відвідує Рівне, потім Городок. Програма входить в те русло, яке було заплановане заздалегідь", - розповів прес-секретар предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату, протоієрей Георгій Коваленко.

Він висловив радість з приводу того, що патріарх таки відвідує Рівне. "Це велика моральна підтримка віруючим нашої Церкви, які мешкають у Рівненської області. Для них і для нас це важливий факт", - підкреслив Коваленко.

Він також повідомив, що в місті патріарх відвідає Свято-Воскресенський собор, в якому відбуваються і богослужіння представників Української православної церкви Київського патріархату.

Разом із тим, біля Свято-Воскерсенського собору в Рівному вже зібралися кілька тисяч людей, які очікують на візит патріарха. Зустріти голову Російської православної церкви вийшли як його прихильники, так і невелика група супротивників. Вони тримають державні прапори України, прапори Української народної партії та плакати з гаслами щодо створення єдиної помісної української православної церкви.

На фасаді приміщення єпархії Української православної церкви Київського патріархату, яка розташована поруч із собором, вивішено велике гасло: "Україні – єдину Помісну православну церкву" за підписом голови УНП Юрія Костенка. На цьому ж плакаті слова Тараса Шевченка: "Борітеся – поборете!".

Через тих, хто очікує на приїзд Кирила, також журналісти й кілька десятків священнослужителів УПЦ.

Нагадаємо, візит патріарха Кирила до Західної України мав розпочатися з Рівного, однак маршрут було змінено, і в неділю, 2 серпня, літак патріарха замість Рівного приземлився в Києві. За словами представників Московської патріархії, маршрут було змінено через "неодноразові настійні рекомендації і сповіщення влади".

В той же час, за інформацією представників української влади, маршрут візиту було змінено з ініціативи оточення патріарха.

Разом із тим, пізніше Кирило попрямував до Рівненської області автомобілем. Там він відвідав місто Корець.

Читайте також:

Україна здивувала та розчарувала патріарха Кирила

Патріарх Кирило приїхав на Західну Україну "з правдивим словом"

Московський патріарх поїхав на Рівненщину автомобілем

Патріарх вважає, що флот в Севастополі розділили "трагічні події"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: