Московський патріархат почав агітувати за Януковича

Одеський митрополит Агафангел виступив із передвиборчою промовою на честь кандидата в президенти від Партії регіонів.

Агафангел
Митрополит Одеський та Ізмаїльський УПЦ Московського патріархату Агафангел
Митрополит Одеський та Ізмаїльський УПЦ Московського патріархату Агафангел заявив про підтримку лідера Партії регіонів Віктора Януковича як кандидата в президенти.

"Віктор Янукович – найгідніший претендент на посаду президента України, за нього голосують люди зі здоровим глуздом, люди, які сподіваються на те, що Україна гідна бути європейською державою", - сказав він.

Разом з тим, підкреслив митрополит, "нинішнє керівництво України не змогло відгородити народ від страждань, а економіка падає, валиться: закриваються підприємства, а, наприклад, завод "Криворіжсталь" перетворився на "бюджет проїдання".

Він також скорботно поскаржився, що "народ зубожіє, люди їдуть у пошуках кращого життя, а Україна щодня втрачає своє населення".

Причому, на думку митрополита Агафангела, "останнім часом прем'єр-міністр Тимошенко вирішила зробити Одесу другим Чорнобилем: рішення про приватизацію Одеського припортового заводу – найгірше, що могло вигадати чинне керівництво країни".

Нагадаємо, що архієрей Одеської митрополії брав активну участь і в передвиборчій компанії Януковича в 2004 році.

Він виступав на мітингах Партії регіонів, усупереч Зверненню Священного Синоду УПЦ МП від 26 липня 2004 року про те, що Православна церква "повинна бути за межами політики, за межами боротьби партій, а тому не може закликати суспільство до підтримки будь-якої політичної сили або конкретного політичного діяча".

На одному з мітингів Агафангел закликав голосувати тільки за Віктора Януковича, оскільки "ця людина заслуговує уваги і з боку Бога, і з боку людей".

Читайте також:

Януковича благословили в президенти в жіночому монастирі

Московський патріарх відмовив Україні у праві на власну церкву

Янукович: я був у Монте-Карло – Донбас круче!

Янукович: влада втручається у справи церкви і розколює Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: