Московський патріархат відрікся від козаків, які побилися зі спецназом у Криму

В УПЦ МП заявили, що не давали благословення на те, щоб козаки встановлювали Поклонний хрест у Феодосії, через що виникла сутичка з міліцією.

Зіткнення козаків зі спецназом у Криму_7
Новий регіон
Зіткнення козаків зі спецназом у Криму
Правлячий Архієрей Сімферопольської і Кримської єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Лазар (Швець) заявив що представники козачих організацій не отримували благословення священноначалія на установку Поклонного хреста на в'їзді до Феодосії.

Нагадаємо, 2 червня, у Феодосії відбулося масове зіткнення активістів російських козачих організацій та української міліції.

Конфлікт виник при спробі козаків повторно встановити на в'їзді в місто поклонний хрест. Напередодні цей хрест був демонтований за наказом влади, оскільки він викликав невдоволення кримсько-татарського меджлісу.

Водночас, як повідомляє прес-служба Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП козаки, не отримавши дозволу місцевих властей, самовільно встановили поклонний хрест.

1 липня хрест було демонтовано співробітниками державної виконавчої служби, 2 липня козаки спробували знову його встановити, що призвело до їх зіткнення з міліцією.

"На установку Поклонного Хреста на трасі "Феодосія - Владиславівка" особи з числа представників однієї з кримських козачих організацій благословення священноначалія не отримували. Більш того, у своєму листі на адресу керівництва регіонального козацького формування Правлячий Архієрей особливо підкреслив необхідність вирішувати це питання в суворій відповідності з чинним законодавством і, перш за все, отримати дозвіл в Раді міністрів Автономної республіки Крим, міській раді Феодосії на розміщення поклонного хреста або каплиці", - сказав Швець.

За його словами, козаки не стали чекати офіційного дозволу компетентних органів влади та благословення священноначалія Сімферопольської і Кримської єпархії Української Православної Церкви і на початку травня самочинно встановили поклонний хрест. Таким чином, було порушено не тільки чинне законодавство, але і канони Святої Матері Церкви.

Читайте також:

Влада Криму назвала інцидент з козаками політикою, замаскованою під релігію

Хрест, через який у Криму билися козаки та спецназ, поки перебуватиме у храмі

Кривава бійка у Криму: спецназ розігнав кийками російських козаків

ВідеоУ Феодосії з правоохоронцями побилися активісти козацьких організацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: