Московський патріархат вирішив, що Філарет горітиме в пеклі

За словами глави прес-служби УПЦ МП, Патріарху Філарету не варто думати про наближення смерті, щоб "встигнути покаятися в розкольництві", інакше його очікує пекло.

Глава Київського патріархату Філарет, що заявив днями, що відчуває наближення смерті, не повинен квапитися відходити у світ інший, щоб встигнути покаятися. В іншому випадку він горітиме в пеклі.

Про це заявив Василь Анісімов, глава прес-служби Української Православної Церкви Московського патріархату.

"Філарету квапитися нікуди не потрібно. Йому, звичайно ж, важко по обидві сторони могили: тут відлучений, там буде в пеклі. Тому йому потрібно не поспішати зі швидкою смертю, послухати заклики покаяння і нарешті покаятися. Адже якщо він помре без покаяння, то навіщо ми його так довго закликали", - сказав Анісімов.

Керівник прес-служби УПЦ МП також прокоментував слова Філарета про те, що УПЦ КП продовжить існування навіть після його смерті.

"Усі керівники сект так вважають. Він думає, що його скорботна праця не пропаде, а з іскри буде полум'я. Але це не так. В той же час, можна констатувати, що у нього багато марнославства і нарцисизму, він ще не готовий до покаяння", - резюмував Анісімов.

Нагадаємо, раніше секретар глави УПЦ Московського патріархату митрополита Володимира Олександр Драбинко заявив, що рано чи пізно Українська православна церква Київського патріархату зникне.

Читайте також:

УПЦ МП: Київський патріархат зникне однозначно

Філарет заявив про план знищення УПЦ КП

На Донеччині Московський патріархат судиться за український храм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: