Московський суд відмовився задовольнити позов Сенцова до ФСБ і російських ЗМІ

Приводом для позову став прес-реліз ФСБ із згадкою імені українського режисера.

Сенцов
Reuters
Московський суд відмовився задовольнити позов Сенцова до ФСБ і російським ЗМІ
В четвер, 24 грудня, Міщанський суд Москви відхилив позов про захист честі і гідності українського режисера Олега Сенцова, засудженого до 20 років колонії за організацію терактів в Криму, до ФСБ РФ і ряду російських ЗМІ.

При цьому позов відхилений у повному обсязі.

Відповідачами виступали ВАТ" Ньюс медіа" (у його структуру входять сайт і телеканал LifeNews), ВАТ "Перший канал", ВАТ "Телекомпанія НТВ", ВАТ "ТРК ВС "ЗІРКА", ТОВ"БФМ.РУ", ФГУП "ВГТРК" і ФСБ.

Приводом для позову став прес-реліз ФСБ про затримання в Криму групи, що готує терористичні акти. На думку адвоката засудженого, відомство і ЗМІ, які передрукували це повідомлення, порушили презумпцію невинуватості та поширили неправдиву інформацію. Тоді в релізі згадувався Олег Сенцов.

Нагадаємо, Сенцова засудили цілому до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Його, а також ще одного українця Олександра Кольченко (засуджений до 10 років в'язниці) звинуватили у плануванні терактів у окупованому росіянами Криму. Самі засуджені вважають справу політично мотивованою і категорично заперечують пред'явлені їм звинувачення.

20 вересня кримські татари разом з активістами "Правого сектору", "Самооборони" та інших організацій почали блокаду вантажного транспорту в Криму. Серед їхніх вимог, зокрема, звільнення активістів Олега Сенцова і Олександра Кольченко.

ВідеоСуд відхилив позов Олега Сенцова проти ФСБ і російських телеканалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: