Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Московський та Київський патріархати в суді ділять храм на Донеччині

Парафіяни наполягають, що вони вийшли з-під юрисдикції УПЦ МП.

Свято-Стрітенський храм, що в Костянтинівці на Донеччині, ділять Московський та Київський патріархати Української православної церкви, йдеться у ТСН.16:45.

Господарський суд Донецької області, який тимчасово працює в Харкові, сьогодні ухвалив залишити будівлю церкви за Московським патріархатом.

Але парафіяни Київського наполягають, що храм - їхній. Адже рік тому парафія голосуванням вийшла з юрисдикції Московського і вступила до Київського патріархату. За таке рішення, кажуть священики, не голосували лише ті, хто пішов воювати на бік терористів "ДНР". Їх зі складу парафії виключено.

Та представники Московського патріархату це рішення парафії оскаржили через суд. Віряни вважають суддів заангажованими і влаштували їм пікет-молебень під стінами суду. Представник інтересів Московського патріархату в суді від коментарів відмовився.

"У нас в місті не було жодної української церкви. Ми чекали цього моменту і нарешті дочекалися. Але ми дивуємося, як це в нашому місті, на нашій українській землі… Збудував цю церкву наш український бізнесмен за свої власні гроші, і раптом на тобі - у нас її забирають. Як це зрозуміти?", - обурюється парафіянка Людмила Шапран.

Нагадаємо, у окупованому Криму вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату в селі Кучук-Бораш Первомайського району не пустили до приміщення храму, аби відзначити Медовий спас.

 

Відео Московський та Київський патріархати у суді ділять Свято-Стрітенський храм на Донеччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції