Московську площу будуть ремонтувати до літа (відео, оновлено)

Столична влада обіцяє ввести в експлуатацію відреконструйовану Московську площу в Києві вчасно, тобто до літа наступного року.

Докладніше - на відео.

s_01
Московська площа у Києві (Фото: archunion.com.ua)
Про це заявив сьогодні Київський міський голова Леонід Черновецький під час відвідання об’єкту реконструкції.

На сьогоднішній день розпочато знесення існуючою будівлі УБОЗу на Московській площі, що необхідно для подальшого будівництва тут нової транспортної розв’язки. Передбачено, що після введення в експлуатацію цієї розв’язки пропускна спроможність Московської площі зросте із 6 тис. авто/годину до 12 тис. авто/годину, що, в свою чергу, дасть змогу ліквідувати затори на площі та відчутно покращить транспортне сполучення для 220 тис. мешканців Голосіївського району.

"Оновлену Московську площу буде введено в експлуатацію у першому півріччі 2009 року", – сказав сьогодні Черновецький.

За його словами, на об’єкті щодоби працюють 100 робітників у три зміни. Зараз уже завершено будівництво підземного переходу біля Деміївського ринку, у стадії завершення – будівництво пішохідного мосту, завершуються оздоблювальні роботи у підземних пішохідних переходах через просп. Науки, просп. 40-річчя Жовтня та Червонозоряний проспект. Прокладені усі сантехнічні мережі, встановлено 90% паль естакади, та завершується прокладання високовольтного кабелю та кабелю зв’язку.

Вартість робіт з реконструкції Московської площі та будівництва розв’язки – 329,4 млн. грн. Станом на 11 листопада вже використано 115 млн. грн.

Роботи, пов’язані з комплексною реконструкцією Московської площі, розпочались у 2006 році.

ВідеоМер Києва зносив будівлю УБОЗу

ВідеоЯк ремонтують Московську площу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: