Москва назвала заяви Ющенка ідіотизмом і безумством

В уряді Москви не погодилися з українським президентом, який назвав російські центри в Криму "недружніми".

Уряд Москви розкритикував заяву Віктора Ющенка про недружній характер деяких російських проектів, що існують в Україні.

Відповідну заяву оприлюднив прес-секретар мера Москви Юрія Лужкова Сергій Цой. Раніше влада російської столиці відкрила в Криму культурно-діловий центр.

За словами представника Лужкова, ці ініціативи Москви є корисними і для росіян, і для українців. Україні, на думку представників Москви, слід було би взяти ці ініціативи на озброєння, а не "піддавати анафемі".

"Я вважаю, що це повний ідіотизм. Це повне безумство - така заява. Будинок Москви (російський культурно-діловий центр, створений 2006 року), те, що збудоване на території Севастополя, зокрема житло, - це є соціальною складовою для всього населення Криму - і росіян, і українців", - наголосив прес-секретар Лужкова.

Нагадаємо, у неділю Віктор Ющенко, виступаючи під час святкування Дня флоту України, заявив, що правоохоронні органи повинні проаналізувати відповідність українським законам гуманітарних і освітніх проектів, які Росія реалізує в Севастополі. "Це провокації проти України. Якщо вони суперечать закону України - ці проекти не повинні існувати", - заявив президент.

В той же час, він не назвав конкретні організації. Зараз у Севастополі за рахунок російської сторони працюють Будинок Москви, філіал Московського державного університету, філіал Науково-дослідного Інституту країн СНД, реалізується ряд інших проектів.

Крім того, під час святкування Дня флоту в Севастополі Ющенка зустріли російськими прапорами. Невідомі підняли на північній стороні міста п'ятиметровий російських прапор, а уздовж мису розвернули тридцятиметровий триколор.

Читайте також:

Ющенка у Криму зустріли російським прапором

Ющенко поїхав до Литви на зустріч з королями

Ющенко пообіцяв Росії не розміщувати на українській території баз НАТО

Ющенко зібрався відродити український флот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: