Москва порадила Україні не грати з нею в небезпечні ігри

Росія знову закликала Україну не продавати зброю грузинській армії.

Міністерство закордонних справ Росії сподівається, що Україна не буде грати в "небезпечні ігри" з поставками зброї до Грузії.

Про це заявив статс-секретар, заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін. "Звичайно, ми сподіваємося на те, що Україна, як близька нам держава, не буде грати в настільки небезпечні ігри, створюючи нові проблеми в і без того досить проблемних відносинах нинішнього етапу", - сказав він.

При цьому, за його словами, у російської сторони є перевірена інформація щодо того, що Україна поставляла озброєння напередодні "п'ятиденної війни" на Південний Кавказ у серпні минулого року.

"Ця інформація частково була підтверджена й українськими парламентаріями, які самі розслідували цей сюжет", - підкреслив Карасін.

"Ми уважно будемо стежити за розвитком, і знаходимося в постійному контакті з українськими офіційними представниками, порушували це питання перед ними, одержували відповідні роз'яснення. Вони у більшій частині нас не задовольняють, але обговорення цієї теми з нашими колегами з України продовжується", - зазначив дипломат.

Нагадаємо, Грузія є одним із двох найбільших покупців української зброї у світі.

Росія раніше неодноразово критикувала українську сторону за поставки зброї до Грузії. Зокрема, напередодні МЗС РФ оцінило такі поставки, як недружню відносно Росії позицію, та пообіцяло "адекватні заходи", зокрема економічні, у відповідь.

В той же час, Україна неодноразово підкреслювала, що постачає зброю до Грузії

Читайте також:

Росія обурена "недружніми" постачаннями у Грузію української зброї

Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

Основні покупці української зброї - Кенія і Грузія

На річницю війни з Грузією російські військові проведуть навчання в Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: