Москва розповіла про коректність

МЗС Росії розцінив як некоректний демарш України у зв'язку з висловами російського дипломата стосовно Чорморського флоту РФ.

МЗС Росії розцінив як некоректний демарш України у зв'язку з висловами російського дипломата стосовно Чорморського флоту РФ, мовиться в повідомленні департаменту інформації і друку МЗС РФ за підсумками бесіди в російському зовнішньополітичному відомстві з радником-посланником посольства України в РФ Леонідом Осаволюком.

Сергій Лавров
itc.ua
Глава МЗС Росії Сергій Лавров
"Увага українського дипломата була звернута на некоректний демарш МЗС України від 23 серпня 2007 року у зв'язку з нібито зробленими висловами старшого радника посольства Росії в Україні Володимира Лисенка по проблематиці російсько-українських відносин і перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України", - сказано в повідомленні.

Як наголошується в повідомленні, "з урахуванням того, що виступ російського дипломата на "круглому столі", що відбувся в Києві, був спотворений рядом засобів масової інформації, в МЗС Росії відзначили неприпустимість офіційних демаршів, які засновані не на перевірених фактах, а на журналістських "качках".

МЗС Росії призвав українських колег надалі утримуватися від кроків, які не сприяють зміцненню атмосфери взаєморозуміння і довіри.

Посольство Росії на Україні у четвер спростувало інформацію про те, що старший радник посольства Володимир Лисенко заявив про можливість перегляду Великого договору, який закріплює український статус півострова Крим, у разі тиску України на Чорноморський флот РФ.

Як заявив агенції РИА "Новости" прес-секретар посольства Олег Грішин, інформація про те, що радник посольства нібито заявив про перегляд Великого договору, була узята з полеміки, яка йшла в ході "круглого столу".

МЗС України направив ноту в МЗС Росії, в якій зажадав роз'яснити заяву старшого радника посольства РФ на Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: