Москва розраховує "інтегрувати" економіки Росії та України

Спікер Ради Федерації РФ відмовився коментувати чутки про "об'єднання за формою СРСР", але виступив за інтеграцію економік.

Голова Ради Федерації РФ Сергій Миронов вважає реальною економічну інтеграцію Росії та України.

Він прокоментував, зокрема, "чутки про повну інтеграції Росії і України". "Коментувати чутки - взагалі справа бездарна", - зауважив Миронов.

"Об'єднання за формою СРСР", на його думку, "нереально". Однак, додав глава Ради Федерації, "інтеграція економік двох країн цілком реальна, інтеграція дружби і добросусідства - теж реальна".

Спікер підкреслив, що "цей процес буде йти в залежності від побажань народів двох колишніх республік СРСР".

Відповідаючи на запитання, чи не слід Європі чекати "нових ускладнень" через можливе злиття "Газпрому" і "Нафтогазу", Миронов зазначив: "Росія як постачальник газу і Європа як споживач взаємозалежні".

Він уточнив, що мова йде про залежність "не політичну, а технологічну". Росія і Європа, додав Миронов, "однаково зацікавлені в безперебійних поставках вуглеводнів, так як газ має за природним циклом безперервно кудись текти, а якщо перекрити всі крани на його шляху, це означає занапастити родовище".

Так що, підсумував спікер Ради Федерації, Росія "зацікавлена в безперервній експлуатації родовищ і в контрактах на постачання палива на десятиріччя".

Читайте також:

Україну запросили до "клубу" газових магнатів Європи

Путін побачив прорив у відносинах Москви і Києва

Росія готова надати Україні кредит у 500 мільйонів доларів

Путін обнулив мито на газ для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: