Московський патріарх подякував Україні за збереження "російського православ`я"

Предстоятель РПЦ патріарх Кирило зізнався у теплих почуттях До Києва й України та подякував УПЦ за збереження святого російського православ'я.

Предстоятель Російської Православної Церкви Патріарх Кирило подякував Українській Православній Церкві за збереження єдності святого російського православ`я.

Про це Патріарх Кирило сказав після Літургії у трапезному храмі Києво-Печерської лаври.

При цьому предстоятель РПЦ зізнався в "особливих почуттях" до Києва й до України, які пов`язані зі спільною духовною історією та подякував предстоятелю Української Православної Церкви митрополиту Володимиру, а також єпископату і духовенству УПЦ за збереження єдності канонічного православ`я в Україні.

"Щоразу, коли я приїжджаю сюди, у мене по-особливому б`ється серце. Київ - є початком нашої спільної духовної історії. Я ще з дитинства відчував особливе почуття і до міста Києва, і до України. Й ці почуття сьогодні значно зміцнюються усвідомленням того, яке велике, добре духовне діяння здійснює Українська православна церква разом із Блаженнішим владикою Митрополитом Володимиром, зберігаючи єдність святого руського православ`я, зберігаючи справжню віру в народі", - сказав Патріарх Кирило.

На згадку про спільну молитву предстоятель РПЦ приніс Митрополиту Володимиру в дар напрестольний хрест.
Після Літургії Патріарх Кирил відбув до Москви.

Нагадаємо, що предстоятель РПЦ благословив Віктора Януковича на президентство в Україні. "Хай Господь благословить Вас на входження у владу", - сказав патріарх, звертаючись до новообраного президента України.

Також Патріарх Кирило взяв участь у подячному молебені в Києво-Печерській лаврі.

Читайте також:

Московський патріарх прочитав молитву українською мовою

Московський патріарх благословив Януковича на президентство

Московський патріарх і Янукович разом помолилися за Україну
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: