Москву і Севастополь зроблять містами-побратимами

Мер Москви та мер Севастополя під час зустрічі обговорювали питання про те, щоб зробити Москву і Севастополь містами-побратимами.

Москва і Севастополь підпишуть велику програму співпраці на подальші роки. Розглядалося також питання про те, щоб зробити Москву і Севастополь містами-побратимами. Про це йшлося під час зустрічі в мерії російської столиці мера Москви Юрія Лужкова з головою Севастопольської міської державної адміністрації Валерієм Саратовим.

"Ми сьогодні домовилися допомагати Севастополю у вирішенні соціальних завдань. Буде підготовлено велику програму нашої взаємодії на подальші роки, тому що ми єдині в нашій рішучості рухатися вперед з тим, щоб поліпшити життя людей, щоб сформувати таку основу, за якої міждержавна взаємодія буде міцніша, знову ж таки, на користь наших людей", - сказав Лужков.

Мер Москви вважає, що "Севастополь і Чорноморський флот потрібні для того, щоб на Чорному морі сформувався певний геополітичний і геостратегічний баланс, який дуже необхідний для спокою, для миру в цьому регіоні земної кулі".

Крім того, було вирішено налагодити міжпартійне співробітництво та підписати відповідну угоду між Московською партійною організацією "Єдиної Росії" і Севастопольським відділенням Партії Регіонів.

Нагадаємо, 7 червня повідомлялося, що мер Москви Юрій Лужков вперше після довгої перерви збирається відвідати Севастополь у кінці липня поточного року.

Читайте також:

Мер Севастополя: Лужкова не можна не любити

Регіонали простежать за Лужковим, щоб він не плюнув у дружню руку

Україна зняла з Лужкова статус персони нон грата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: