Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моторошна різанина на Одещині: ревнивець убив жінку і трьох чоловіків сокирою і ножем

За тривогою підняли всіх поліцейських Ізмаїльського району і за кілька годин підозрюваного затримали.

На Одещині в селі Комишівка знайшли зарізаними трьох чоловіків та жінку. Сліди боротьби свідчили, що люди намагалися сховатися від різника в підвалі, але той не пожалів нікого, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підозрюваного поліція затримала швидко, і вже через лічені години після виявлення трупів той розповів, що випивав із компанією, а потім зарубав одного з чоловіків сокирою, а інших зарізав ножем. Подробиці злочину чоловік розповідав абсолютно спокійно. Його односельці шоковані – коли селом прокотилися чутки про чотирьох убитих, ніхто і подумати не міг на свого, та гадали, що у Комишівці з’явився заїжджий маніяк. "Всі бояться, всі закриваються", - каже Федір Манолі.

ВідеоУ селі на Одещині люди знайшли зарізаними трьох чоловіків та жінку

Сліди боротьби свідчили, що люди намагалися сховатися від різника в підвалі, але той не пожалів нікого. За тривогою підняли всіх поліцейських Ізмаїльського району і за кілька годин підозрюваного затримали. Що спонукало його до жорстоких убивств – далі у сюжеті.

У селі на Одещині люди знайшли зарізаними трьох чоловіків та жінку

Тіла загиблих знайшов Дмитро Мунтян, який хотів навідати родича. "Зайшли, думали, що всі сплять, але вони були мертві. Я знайшов одного в погребі та зрозумів, що все, тому що були конфлікти там, і дядя не відповідав на телефон. Два дні не відповідав", - розповів племінник загиблого. За тривогою підняли усіх поліцейських, на місце злочину прибули кінологи з собаками. Через кілька годин різника знайшли у родичів в Ізмаїлі за 30 кілометрів від села.

Затриманий розповів, що прийшов до сусіда за дружиною, яка випивала там разом з трьома чоловіками. Коли почав з’ясовувати стосунки, господар пригрозив йому сокирою, тому він побіг додому за ножем. Дід Василь, який втратив у різанині свого сина, досі не може повірити в таку жорстокість односельця. "Вони пили, гуляли, всі ці четверо, і цей прийшов, мабуть, на ґрунті ревнощів. Ті хотіли захистити її, а той чотирьох поклав. Я не уявляю, це монстр", - каже Василь Дяченко.

Чоловік, у будинку якого сталася різанина, жив один. Його дружина, яка поїхала в Італію на заробітки, забрала до себе дітей. В цій хаті постійно відбувалися гучні застілля із сварками та чварами, тому селяни впевнені – вбивство сталося не лише через ревнощі, а й на ґрунті алкоголю. Тепер підозрюваному у вбивстві загрожує довічне ув’язнення.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції