Моторошне вбивство на Прикарпатті: понівечене тіло 9-річної дівчинки знайшли біля її дому

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Моторошне вбивство на Прикарпатті: понівечене тіло 9-річної дівчинки знайшли біля її дому

Зниклу дівчинку шукали майже дві доби

Мар'яна пішла в магазин і не повернулася.

Півтори доби жителі села Рожнів на Прикарпатті разом із правоохоронцями та рятувальниками шукали 9-річну дівчинку, яка серед білого дня пішла в магазин і не повернулася. Її тіло з численними колото-різаними ранами знайшли зовсім близько від дому. Подробиць моторошного вбивства міліція наразі не розкриває, чекає на експертизи та по гарячих слідах шукає вбивцю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Мама попросила 9-річну доньку сходити в магазин по хліб. Минуло кілька годин, а дівчинка додому не повернулася. Рідні спочатку думали, що десь дорогою вона загралася з іншими дітьми, а згодом пішли шукати та ніде не знайшли.  

Тільки ввечері селяни звернулися до міліції. До Рожнева, крім правоохоронців, приїхали ще й рятувальники та кінологи з собаками. Обшукали село, закинуті будинки, береги річки, лісопосадки. Тіло дитини на наступний день після зникнення знайшли за 300 метрів від її будинку. 

Правоохоронці, не вдаючись у подробиці, кажуть, що дівчинку вбили. 

Селяни не можуть оговтатися від шоку: хоча правоохоронці їх не підпустили до місця, де знайшли тіло, однак вони дізналися приголомшливі подробиці. 

"В мене чоловік брав тіло і клав на машину. То, каже, що порізали дуже. Живіт ножем розрубали. Познущалися над дитиною", - розповідає бабуся вбитої дівчинки Любов Друк. 

Півтори доби в селі Рожнів на Прикарпатті шукали дев’ятирічну дівчинку

Півтори доби в селі Рожнів на Прикарпатті шукали дев’ятирічну дівчинку

Селяни припускають, що дівчинку вбили в іншому місці, сюди ж підкинули тіло, адже Мар'яна зникла серед білого дня і тут було дуже людно, бо поруч річка, купа відпочивальників смажили шашлики. 

Завтра Мар'яну поховають, а, тим часом, правоохоронці чекають на результати експертизи та шукають вбивцю. 

Раніше повідомлялося, що підлітку загрожує довічне ув'язнення за вбивство батька і бабусі у Рівненській області

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Наступна публікація