Мова міжнародного спілкування: який результат ви б отримали на ЗНО з англійської мови? Тест

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Англійська є одним з найважливіших предметів ЗНО.

21 травня в Україні офіційно стартувало ЗНО-2019.  Станом на сьогодні, вступники вже встигли скласти тести з математики а також української, німецької, французької та іспанської мов. А вже завтра, 28 травня, вступники складатимуть англійську - мову міжнародного спілкування, знання якої є важливим для вступу на низку спеціальностей. 

На виконання 59 завдань тесту випускники матимуть 150 хвилин. Сертифікаційна робота складатиметься із завдань п’яти форм: з вибором однієї правильної відповіді, на визначення правильності/неправильності твердження, на встановлення відповідності,  на заповнення пропусків у тексті і відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Ми підібрали кілька найлегших завдань ЗНО з англійської мови різних років і пропонуємо перевірити, чи змогли ви отримати хороший бал на ЗНО,  

 

Нагадаємо, цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у виші на бакалаврат складатимуть 355 тисяч осіб. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

Наразі триває реєстрація на ЗНО до магістратури. Вона триватиме до 3 червня. Складання ЗНО є необхідним для  вступу до магістратури на гуманітарні науки (крім спеціальності "філологія"), соціальні та поведінкові науки, журналістику, богослов’я, право, інформаційні технології, сферу обслуговування, міжнародні відносини, управління та адміністрування. 

зно інфографіка
tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції