Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Моє ім'я Оля, а не кворум": Герасим'юк подала заяву на звільнення з Нацради телебачення і радіомовлення

Відома журналістка вважає, що політизованість і непрозорість ради сягнули небезпечної межі.

Скандал із подовженням ліцензій українським телеканалам отримав несподіване продовження. Заяву на звільнення написала перший заступник Нацради з питань телебачення і радіомовлення, відома журналістка і громадський діяч Ольга Герасим'юк, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Своїх колег, обраних за президентською квотою, вона звинувачує в непрозорості і маніпулюванні фактами, а останньою краплею для неї стала чергова спроба тиску Нацради на телеканали через механізм так званих "попереджень", після яких телеканали можуть залишитися без права мовлення.

Герасим’юк каже, що така поведінка регулятора є неприпустимою і принцип роботи "спочатку штрафи, а потім ліцензії" свідчить лише про заангажованість. "Я повернулась з відрядження, подумала, прочитала на офіційному сайті національної ради зманіпульоване повідомлення, яке я вважаю неприпустимим. Я не можу перебувати в ситуації, коли рішення в колегіальному органі ухвалюються непрозоро, коли тобі відводять роль статиста, який просто повинен прийти на засідання і забезпечити кворум. Моє ім`я Оля, а не кворум", - пояснила вона.

ВідеоОльга Герасим'юк написала заяву на звільнення із Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Відома журналістка і громадський діяч каже, про це думала давно, але остаточно зважилася на цей крок після скандалу під час засідання Нацради минулого четверга. На ньому збиралися винести попередження телеканалу "1+1" та попризначати позапланові перевірки іншим каналам, хоча до цього був погоджений зовсім інший порядок денний - спочатку розглянути питання подовження ліцензій телеканалам, а вже потім, вирішувати кого і як штрафувати та перевіряти. 

Ольга Герасим'юк написала заяву на звільнення із Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Залиште свій коментар

Вибір редакції