Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Моє життя проходить повз мене". Сестра Сенцова відреагувала на "негатив і звинувачення" в її бік

Адвокати далі борються за звільнення режисера.

Життя Наталії Каплан, сестри політв'язня Олега Сеноцва, значно погіршилося після ув'язнення брата, і недоречно говорити про піар і фінансову вигоду від незаконного утримання режисера.

Про це вона написала у листі-реакції на "негатив, конспірологію і звинувачення" у Facebook.

"Я дуже чекаю, коли Олег вийде. Так, у мене шкурний інтерес. Мені вкрай не вистачає особистого простору у моєму житті. Зараз я живу життям Олега і, чесно, я за*балася. Моє життя проходить стороною і мене це пригнічує. Чесно, бути сестрою Олега Сенцова - це пекло. Начебто, сама собою я нічого не значу", - написала вона.

Пост - ответная реакция на негатив, конспирологию и обвинения: 1. Мне можно верить или не верить. Каждый решает...

Опубліковано Натал'єю Каплан Понеділок, 9 липня 2018 р.

За словами Каплан, вона втратила багато грошей після затримання Олега. Раніше вона мала гарну зарплату у Москві і могла багато собі дозволити, а зараз живе у двокімнатній квартирі у центрі Києва, яку їй вдалося знайти за низькою ціною. Гроші йшли на адвокатів і боротьбу за брата.

Наталія також запевнила, що її брат дійсно переживає і голодує не заради себе, а заради інших в'язнів Кремля. Вон  також додала, що адвокати й надалі працюють для швидшого звільнення режисера, проте через специфіку статті про тероризм Сенцов не підлягає ані умовно-достроковому звільненню, ані амністії.

Каплан завірила, що її брат живий, продовжує голодувати. Фото та відео немає, бо керівництво в'язниці не дозволяє цього робити, лякаючи затриманням і арештом. 

Нагадаємо, сестра незаконно ув'язненого в Росії режисера Олега Сенцова Наталя Каплан вперше за три роки зустрілася зі своїм братом у колонії в Лабитнангі під час короткострокового побачення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції