"Мою дитину покарали": у дитсадочку в Чернівцях розгорівся скандал через подарунки на 8 Березня

"Мою дитину покарали": у дитсадочку в Чернівцях розгорівся скандал через подарунки на 8 Березня

фото / АСС

Батько дівчинки не здав гроші на свято, тож його дитина не отримала подарунок. Чоловік стверджує, що його доньку демонстративно покарали.

У дитячом садочку № 42 "Перлинка" в Чернівцях розгорівся скандал. Батько вихованиці дитсадка Ігор Лесько заявив, що його дитину демонстративно не привітали на 8 Березня, адже він не здав грошей на подарунок. Чоловік опублікував фото в групі "СтопХам Буковина" у соцмережі Facebook на якому зображено, як дівчатка граються подарованими на свято іграшками, натомість його донька сидить окремо за столом без подарунка. Він стверджує, що фото зробили спеціально, аби показати, що його дитину покарано, пише ІА АСС.

"Батьки збирали гроші на 8 Березня. Привітали дівчаток. Мою дитину не привітали демонстративно. Можна було вивести її з групи, подзвонити й сказати: "Заберіть дитину раніше", або ще якось вирішити цю ситуацію педагогічно. А вони привітали при всіх, а моя дитина сиділа й плакала", - розповідає Ігор Лесько.

фото / АСС

Батько дівчинки вважає такі дії колективу садочку неприпустимими, і каже, що це булінг. Також чоловік виступив проти батьківських комітетів і пояснив, чому не здав грошей на подарунок.

"Вони купили декілька динозавриків пластмасових і зібрали на це 300 грн. І жодних чеків, жодних звітів. Так звані батьківські комітети збирають гроші на подарунки, на якісь незрозумілі заходи, проводять їх безпосередньо у державній установі. Я гроші не здаю з однієї простої причини – жодних звітів мені не надають. В результаті мою дитину покарали. Справа навіть не в тому, яку психологічну травму нанесли моїй дитині. Вона стане сильнішою. Справа в тому, що батьківські комітети не повинні існувати в садочках та школах", - продовжує батько дитини.

скірншот / Телеканал "Чернівці"

За його словами, раніше схожі ситуації вже виникали.

"Минулими разами ми теж не здавали гроші, але питали, скільки коштує подарунок, щоб не обділяти мою дитину. Але батьківський комітет каже, що їм потрібна конкретна сума, щоб привітати і вихователів. Я сказав, що не хочу їх вітати, хочу привітати лише мою дитину. Мені відповіли, що ні, а, отже, ваша дитина лишиться без подарунка", - додає чернівчанин.

переписка батьків вихованців дитсадка, скірншот / Телеканал "Чернівці"

Своєю чергою завідувачка садочка Аліна Колибняк, каже, що, зі слів вихователів вона знає, що фото спеціально ніхто не надсилав.

"У садочку гроші ніхто не збирає. Все, що робить батьківський комітет, він робить на власний розсуд. Вони мають власні групи у соцмережах і там спілкуються. Їх ніхто ні до чого не зобов’язує", - розповіла завідувачка Аліна Колибняк.

Наразі у дошкільній установі цю ситуацію вивчають. В Управлінні освіти Чернівецької міської ради також запевнили, що з'ясовують цей інцидент.    

"Звичайно, що це неправильно, бо ніяких подарунків до 8 Березня ніхто не має робити. Батьки мають робити їх вдома, а не в закладі. Такий збір коштів не дозволений. У нас є й відповідний наказ про заборону збору коштів на будь-які заходи. Чому не виконується? Запитаю про це директора, працівників садочка. Чекаю їхніх пояснень. Отже, вони неправильно проводили інформування батьків, не зважають на вимоги чинного законодавства і винних будемо притягати до адміністративної відповідальності", - пояснила заступниця начальника управління освіти і науки Чернівецької міськради Ніна Вітковська.

Нагадаємо, на Львівщині розгорівся скандал з директоркою, яка розкритикувала одяг школярів.

Дитячий садочок, няня чи бабуся: з ким залишити малюка – Щоденник мами

Дитячий садочок, няня чи бабуся: з ким залишити малюка – Щоденник мами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Міжнародний жіночий день — 8 березня
Наступна публікація