МОЗ: діти на Донеччині померли не від вакцини

Міністр охорони здоров'я в черговий раз попросив не проводити кампанію проти вакцинації українців.

Смерть двох немовлят у Донецькій області не пов'язана з вакцинацією, що проводиться в Україні.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Василь Князевич. “Як головний санітарний лікар держави, так і керівництво області стверджують чітко, що такого зв’язку немає. Зараз створені комісії з розслідування кожного випадку окремо”, - наголосив керівник МОЗ.

За його словами, обидва випадки мають різні причини. “Єдине, що їх поєднує – одна область”, - вважає міністр.

Він також навів статистку дитячої смертності у віці до одного року. Зокрема, за його словами, у 2008 році в Україні померли 8 тисяч 297 дітей у віці до 17 років, у тому числі 5 тисяч 49 дітей - у віці до одного року.

Князевич звернувся до журналістів, майбутніх кандидатів у президенти і лідерів парламентських фракцій із проханням не політизувати процес вакцинації. “Нам залишилося тільки позбавити надію в людей на медичну допомогу, на добропорядність того чи іншого лікаря, який має прийти у критичний момент, і тоді держава готова здаватись будь-кому”, - вважає він.

Нагадаємо, 17 серпня у Донецькій області померли двоє немовлят - чотиримісячний Саша Бутко із села Бахмутського Артемівського району та 3,5-місячний Данило Солод із Красноармійського району. Обидвом малюкам незадовго до смерті зробили щеплення вакциною "Пентаксим", комбінованим препаратом від коклюшу, дифтерії та правця.

За фактом смерті дітей порушено кримінальну справу. Разом із тим, медики відзначають, що вакцина не є причиною загибелі дітей, яка пов'язана з вакцинацією лише за часом.

Читайте також:

У Донецьку після щеплення померло немовля

Після вакцинації в Донецькій області померло друге немовля

На Львівщині після щеплення померло 5-місячне немовля

На Сумщині пацієнтка побила лікарку за смертельне щеплення її дитини

ВідеоКнязевич про померлих дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: