МОЗ оновило карантинні зони: які регіони куди потрапили

МОЗ оновило карантинні зони: які регіони куди потрапили

Фото: УНІАН

Лише три області перебувають на "жовтому" рівні. 

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: лише три області перебувають на "жовтому" рівні. 

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 17 квітня. 

В "жовтій" залишаються Херсонська, Івано-Франківска та Закарпатська. Останні два регіони вийшли з "червоного" рівня, де перебували півтора місяця.

Досі суворі обмеження діють у 13 "червоних" регіонах - це Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області. 

В регіонах перевищений, зокрема, рівень госпіталізації хворих з коронавірусом. Утім, показники поступово зменшуються. Досі найбільше перевищена норма у Хмельницькій області: сьогодні - 121,4. В інших - показники високі, але вже менше ста: у Чернігівській - 95,8; Сумській - 89,5; Миколаївській областях - 90,4, а також в Києві - 82,3. Норма становить 60 на 100 тисяч населення.

У "помаранчевій" зоні - дев'ять регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська і Черкаська області.

В Україні станом на ранок 17 квітня зафіксовано 14 984 нових випадків коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померло 440 людей, ще 9 736 одужали. Було проведено 105 215 тестів. 

Протягом минулої доби в Україні вакцинацію від коронавірусу зробили ще 13 044 людини. Загалом щеплено 445 861 українці. До листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 463 119 людей. 

Новини світу: для більшої ефективності вакцини від коронавірусу щепитися доведеться тричі на рік

Новини світу: для більшої ефективності вакцини від коронавірусу щепитися доведеться тричі на рік

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація