МОЗ оновило перелік карантинних зон: "помаранчеві" 11 областей і Київ

МОЗ оновило перелік карантинних зон: "помаранчеві" 11 областей і Київ

Фото: Associated Press

Досі найжорсткіші обмеження залишаються на Буковині, Закарпатті, Прикарпатті та в Житомирській області.

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: кількість "помаранчевих" регіонів зменшилася до 12.

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 18 березня. 

Якщо напередодні на "помаранчевому" рівні там було 16 регіонів, а два дні тому - 10, то сьогодні - 12. Це Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська області.

Досі найжорсткіші обмеження залишаються на Буковині, Закарпатті, Прикарпатті та в Житомирській області. У "червоних" областях суттєво перевищена одна з норм - це кількість госпіталізацій протягом останніх трьох днів. За визначеного показника 60 на 100 тисяч населення, наприклад, в Івано-Франківській області він становить 125,8.

Обмеження "жовтої" зони діють в Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Рівненській, Харківські та Чернігівській областіх. 

У Міністерстві повідомляють, що показник госпіталізацій перевищений не тільки в областях "червоної" зони. Наприклад, у Києві він становить 95,5, у Вінницькій області - 131,5, в Миколаївській 95, в Хмельницькій - 89,1. 

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом на 17 березня в столиці - 68%. До слова, норма становить - 65%. 

Нагадаємо, від 24 лютого Україна повернулася до адаптивного карантину з поділом областей на зони за рівнем коронавірусної небезпеки. Базовою була "жовта" зона. Якщо у якійсь із зон погіршиться епідеміологічна ситуація, то місцева влада повинна вжити необхідних заходів з метою недопущення погіршення захворюваності. Зокрема, якщо один із показників "жовтої" зони, буде перевищений, то регіон перейде до "помаранчевого" рівня.

Новини України: Київ перебуває на порозі "червоної" карантинної зони

Новини України: Київ перебуває на порозі "червоної" карантинної зони

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація