МОЗ починає клінічні випробування українських ліків від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МОЗ починає клінічні випробування українських ліків від коронавірусу

Фото: Pexels

Випробування будуть проводити в п’ятьох лікарнях України.

Міністр охорони здоров`я Максим Степанов підписав наказ про проведення клінічних випробувань вітчизняного препарату для лікування коронавірусної хвороби. Про це повідомляється на сайті міністерства, наказ підписано 4 травня.

"Дозволити проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19)", - йдеться у документі.

Зазначається, що контролювати виконання наказу буде заступник голови МОЗ Ірина Микичак.

Йдеться про препарат "Біовен" (Human normal immunoglobulin for intravenous administration); розчин для інфузій; 1 мл препарату містить імунологічно активної білкової фракції імуноглобуліну G-0,1 г.

Як відомо, клінічні випробування проводитимуться у київських лікарнях №4 та № 17 (відділення анестезіології та інтенсивної терапії); Білоцерківській міській лікарні № 3" (ІІІ інфекційне відділення); Львівській обласній інфекційній лікарні (відділення реанімації та інтенсивної терапії); Одеській міській інфекційній лікарні (інфекційне боксоване відділення).

Нагадаємо, 23 квітня Володимир Зеленський заявив, що в Україні вже починають клінічні випробування препарату, який здатний протидіяти новому типу коронавірусу COVID-19. За попередніми висновками українських вчених цей лікарський засіб може суттєво знижувати або навіть повністю нейтралізувати загрозу летальних випадків від коронавірусу. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація