Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ повідомило про відправку в регіони 15 тисяч доз вакцин проти сказу

Загалом Україна закупили 93 тисячі доз.

Міністерство охорони здоров'я відправить у регіони 15 тисяч доз вакцин для профілактики сказу. Це перша партія з 93 тисяч доз, які закупила Україна. Наступні партії надійдуть упродовж року.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Першими їх отримають Львівська та Тернопільська області – 956 і 375 до відповідно. Вакцина поїхала у ці регіони 19 квітня. Інші області отримають вакцини наступного тижня.

Антирабічні вакцини призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих. Вони закуплені та доставлені  агенцією Crown Agents за кошти Державного бюджету. Вакцини вироблені у Франції та сертифіковані в реєстраційному посвідченні країни-імпортера.

Термін придатності доставлених вакцин для профілактики сказу - 30 квітня 2021 року. Обрані Crown Agents постачальники жорстко контролювали виконання всіх необхідних умов щодо транспортування вакцин та забезпечили постачання вакцин з максимально можливим строком придатності.

ВідеоУже 12 інфікованих: через сказ у мікрорайоні Миколаєва запровадили карантин

Комунальники відловлюють бездомних собак, які можуть розносити інфекцію. Уперше заражений собака почав кидатися на людей іще минулого тижня, його зловили. Дослідження підтвердили - у тварини сказ. У лікарню з укусами спочатку звернулися 8 людей, тепер їхня кількість зросла до 12. Аналізи підтвердили: усі вони інфіковані вірусом сказу - нині потерпілі отримують необхідне лікування.  

Уже 12 інфікованих: через сказ у мікрорайоні Миколаєва запровадили карантин

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції