МОЗ прогнозує багато смертей від епідемії грипу в Україні

Міністерство охорони здоров'я зробило висновок, що епідемія грипу швидко розповсюдиться по Україні та призведе до значної кількості летальних випадків.

Дані розвитку епідемії грипу в Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях, клінічна картина перебігу захворювання та попередні результати лабораторних досліджень дозволяють спрогнозувати, що хвороба призведе до великої кількості смертельних випадків в Україні.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Василь Князевич, коментуючи ситуацію, що склалася навколо розповсюдження свинячого грипу А (H1N1) в Україні. Він наголосив, що такий розвиток подій міністерство прогнозувало ще навесні цього року.

У МОЗ, крім того, зробили висновок, що в Україні розпочався активний епідеміологічний процес на гострі вірусні респіраторні інфекції з циркуляцією збудників, як сезонного, так і пандемічного грипу А (H1N1). Кількість захворювань у західноукраїнських областях випередила попередні роки на 2-3 місяці.

Князевич також наголосив, що є підстави прогнозувати швидке поширення інфекції на всю територію України.

"Очікується значна кількість захворілих в короткий проміжок часу, з високим відсотком тяжкого перебігу захворювання та кількістю летальних випадків", - наголосив міністр.

Нагадаємо, за наявною інформацією, від епідемії грипу в Україні померли 37 людей. разом із тим, МОЗ підтвердило 33 смертельних випадки у західноукраїнських областях.

В дев'ятьох областях України (Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій) та Києві у зв'язку з епідемією вже запроваджено карантин.

В Україніт офіційно оголошено епідемію свинячого грипу, зафіксовано 11 випадків зараження хворобою, ще близько тисячі людей під підозрою на захворювання.

Читайте також:

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

У Києві ввели карантин: епідемія грипу почнеться в понеділок

Офіційно: в Україні почалася епідемія свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: