МОЗ рекомендує не купувати деякі ліки російського виробництва

Також у МОЗ закликали батьків робити щеплення своїм дітям і самим ревакцинуватися кожні десять років.

В аптеках України є в наявності достатня кількість протиправцевого імуноглобуліну європейського виробництва, що має всі необхідні сертифікати.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я України.

"Препарат, рекомендований для лікування правця основними міжнародними протоколами, має прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров'я і відповідає стандартам GMP", — йдеться у повідомленні МОЗ.

Своєю чергою, у відомстві не рекомендують використовувати деякі препарати виробництва РФ, особливо імунобіологічні.

"Ці препарати не зареєстровані в Україні, не мають ніякого міжнародного сертифіката якості, а також, через відсутність офіційної дистрибуції в країні, завозяться протизаконно, а отже, немає ніякої гарантії щодо дотримання холодового ланцюга", - підкреслили у відомстві.

Також у МОЗ закликали батьків робити щеплення своїм дітям і самим ревакцинуватися кожні десять років.

Раніше повідомлялося, що 2018 року запрацює державна програма, за якою вакцини та сироватки надаватимуться дорослим. "Вакцини ми закуповуємо через міжнародну організацію ЮНІСЕФ для дітей на планову вакцинацію. Окремо ми вперше у 2018 році будемо закуповувати вакцини і сироватки для дорослих від ботулізму, правця тощо. Ніколи не було державної програми. Ми у 2018 році вклали цю програму. На 2017 рік ми додали цю програму і просили 20 млн грн змін до бюджету, а нам не дала Верховна Рада", - сказала виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

ВідеоУляна Супрун розповіла про нову медичну реформу

Залиште свій коментар